ЛАСКАВО ПРОСИМО

«Рихальський завод сухого молока» розташований в екологічно чистому регіоні України - селі Рихальське Ємільчинського району Житомирської області.

Вже більш ніж 85 років наше підприємство виробляє високоякісну молочну продукцію: сухі молочні продукти, вершкове масло та спреди.

Ми використовуємо унікальне для України виробниче обладнання та технології.

Постійний суворий систематичний контроль вхідної сировини, параметрів технологічного процесу та готової продукції дозволяє продукції Рихальського заводу сухого молока відповідати сучасним вимогам щодо якості та безпеки харчових продуктів.

Досвід і професіоналізм наших співробітників - це ще одна гарантія якості продукції. Ми дуже серйозно ставимося до підбору і розвитку кадрів, адже харчова промисловість вимагає особливої персональної відповідальності.

Продукція заводу користується попитом як серед українських споживачів, так і в країнах СНД, Близького Сходу, Африки; вона неодноразово відзначалася нагородами оглядів і конкурсів.

Система управління безпечністю харчових продуктів, яка запроваджена на підприємстві, сертифікована на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 22000: 2005.

Унікальне поєднання накопиченого досвіду, традицій та сучасних технологій дозволяє продукції Рихальського заводу сухого молока успішно конкурувати на будь-якому ринку.

НАША ІСТОРІЯ

1929 На базі маслобійні, яка працювала в колишньому маєтку поміщиків Рихальське, був заснований завод.

1930 Продукція заводу (масло, сир і казеїн) почала постачатися на експорт до Європи.

1949 На заводі встановлена перша розпилювальна сушилка для виробництва сухого молока. Починається розширення асортименту продукції.

1970 Завод випускав близько 8 т масла на добу, а також згущене молоко, кефір, сухе молоко для тварин, морозиво, сир знежирений твердий.

2011 Реконструйовано цех з виробництва сухого молока, проведена модернізація розпилювальної сушилки.

2013 Реконструйовано маслоцех, встановлена лінія для виробництва масла вершкового в закритому потоці, що дозволяє випускати продукцію високої мікробіологічної чистоти. Реконструйовано цех приймання молока.

2014 Побудовано та введено в експлуатацію новий сучасний цех виробництва сухого молока.

2016 Проведено модернізацію технологічних ліній з виробництва масла вершкового, підвищена їх продуктивність.